Factory of the Future

Industry Day

Holistyczne podejście do cyfryzacji przemysłu w koncepcji firmy Microsoft zgromadziło 25 marca 2019 w Startberry  w Warszawie 30 partnerów firmy Microsoft uczestniczących w projekcie Factory of the Future oraz spotkało się dużym zainteresowaniem.

Wiele firm zaprezentowało bardzo interesujące rozwiązania. W niektórych  z nich można mówić już także o zastosowaniach geonalityki w koncepcji Fabryki Przyszłości. Można zaliczyć tu rozwiązania takich firm jak: Anegis, Chmurowisko, Lucent Intelligence, Billon, Apzumi Spatial.

Prezentacja ” W biurze i na pierwszej linii czyli jak usprawniać organizację pracy dzięki technologii Microsoft” oparta na Microsoft Teams  przedstawiła wybrane elementy wykorzystania geoinformatyki w procesach przedsiębiorstwa.

Zostały przedstawione pierwsze efekty wdrożeń koncepcji Fabryki Przyszłości firmy Microsoft u klientów Polfharma, Skanska, Adamed, Seco-Warwick Group. W rozwiązaniach Connected by Skanska wykorzystano technologię BIM (Building Information Modeling) a to już krok do pełnej geoinformatyki.

Obecność prasy oraz dyrekcji Microsoft Polska na wydarzeniu świadczyło o dużej randze tego spotkania.

Cyfrowa zmiana poprawia efektywność

Fabryka Przyszłości w produkcji i przemyśle

Przemysł 4.0 idzie jeszcze dalej

 

Finał Fabryki Cyfrowych Przemian 12 grudnia 2018 w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie

 

Skontaktuj się z nami

E-mail: malgorzata.nowak@ilk.com.pl Telefon: +48 608575908

Napisz do nas