Zarządzanie, przywództwo a duchowość – konferencja

W dniach 27-28 lipca 2018 miała miejsce w Opactwie Benedyktyńskim w Tyńcu konferencja na temat „Zarządzanie, przywództwo a duchowość”.

Konferencja stanowiła podsumowanie 10-letniej działalności organizatorów, na którą składają się warsztaty prowadzone w ramach Benedyktyńskiego programu zarządzania, warsztaty „Duchowość lidera oraz seminaria ” Zarządzanie, przywództwo a duchowość”. W warsztatach i seminariach w tym czasie wzięło udział około tysiąca osób z kraju i zagranicy – cykliczne warsztaty w Opactwie Tynieckim.

Gośćmi obecnej konferencji byli duchowni, ekonomiści, managerowie i specjaliści od zarządzania. Konferencja zgromadziła ponad 100 uczestników z polskich instytucji i przedsiębiorstw. Organizatorami konferencji było Opactwo Benedyktynów z Tyńca oraz Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców Talent.  Wideorelacja i program.

Gościem specjalnym był OSB Anselm Gruen z Bawarii, mnich,  autor ponad 100 książek, doświadczony menedżer prowadzący warsztaty z zarządzania dla największych niemieckich korporacji, który w drugim dniu konferencji przeprowadził warsztaty.

Po konferencji ukazała się książka -„Zarządzanie, przywództwo a duchowość”.

Inne książki o zarządzaniu w myśl Reguły Benedyktyńskiej.

Skontaktuj się z nami

E-mail: malgorzata.nowak@ilk.com.pl Telefon: +48 608575908

Napisz do nas